Novinky

Uměřenost jako životní styl, nebo z nouze ctnost?

pondělí 3. února 2020, 17:00 – 19:30 Městská knihovna v Praze, pobočka Korunní, Korunní 2160/68, Praha 10

 

Má cenu se vůbec uměřeností zabývat?  Nebo je život jeden velký projekt, ve kterém je potřeba udělat a zažít co nejvíc hned teď, dřív, než bude pozdě? Dosáhnout skvělé kariéry, neustále pracovat na svém osobním růstu a žít každý den, jako by byl posledním? A nebo bychom se mohli učit, jak si něco odepřít, jak toho stihnout méně za delší dobu? Třeba bychom zjistili, že omezit spotřebu a užívat si toho „méně“ může být pro náš život zdravější a že tak získáme více času na to podstatné. A nebo je téma uměřenosti jen provokací od těch, kteří ale přece nemuseli a nemusejí žít v nedostatku?


Ať už Vás toto téma dráždí, protože jednou jsme se přece narodili a máme žít život plnými doušky a naplno nebo se cítíte zaujati a nebo jste v oblasti uměřenosti celoživotními experty, přijďte a pojďme o tom společně mluvit. Zveme vás na setkání, kde budeme společně diskutovat a sdílet.

 

Více informací naleznete zde 

 

Pranic Energy Healing: Seminář

29.11.– 30.11. 2014, Praha

 

Pranic Energy Healing je metoda, která využívá práci s životní energii (pránou) člověka, vzduchu, země a slunce k tomu, aby upravila nerovnováhu v energetickém systému člověka, minimalizovala bloky v proudění energie a posílila tak celkové zdraví, psychickou rovnováhu. Jedná se o bezdotykovou metodu bez fyzického zásahu do organismu.

 

„Pranic Energy Healing“ je jasný, strukturovaný způsob práce s energií ověřený 20 lety experimentování. Vznikl jako výsledek intenzivního studia různých léčebných systémů a tradic mistrem Choa Kok Sui. Je snadné se jej naučit, nevyžaduje žádné specifické nadání a jeho používání je velmi efektivní.

 

PoPoli © 2016 created with Wix.com.

Grafické úpravy Pavel Dufek

Fotografie Martin Andrle