top of page

Poskytované služby

Terapie

 

V našem životě nastávají obtížné chvíle, kdy potřebujeme podporu a provázení od druhého člověka. V našem centru nabízíme rozličné způsoby této podpory, závislé na zaměření každého z nás. Principem naší práce je empatické porozumění, nehodnotící přístup a podpůrné provázení na Vaší cestě. 

Pracujeme zejména individuální formou, můžete také využít skupinová setkávání, která probíhají v pravidelných intervalech po stanovené období.

Koučování

 

di Vás podpoříme na Vaší cestě k vyšší výkonnosti či k dosažení Vašich cílů. Někdy cítíme, že nevyužíváme plně náš potenciál a rádi bychom to změnili. Nebo přemýšlíme kudy dál v pracovním či osobním životě a potřebujeme mít „parťáka“, se kterým bychom na tom pracovali. To jsou nejčastější důvody, proč vyhledat profesionálního kouče. Vedle individuálního koučování pracujeme i s týmy na jejich cestě k lepšímu a účinnějšímu fungování, a to jak v komerční sféře tak i s neziskovými organizacemi.

Facilitace skupinových procesů

 

Jednou z našich vášní je facilitační práce s celými týmy na jejich vlastním fungování. Věříme, že každý z členů týmu si do něj přináší vlastní očekávání, emoce, nadšení i zklamání a že mnohdy tato „osobní“ rovina fungování týmů nebývá plně uvědomována a přesto silně působí na jeho fungování. Facilitace pak může být cestou, jak podpořit i tuto rovinu, jak přizvat naší různorodost, tak oslovit konflikty, které se v tom mohou skrývat a přinést je tím více na světlo a tak přispět k většímu porozumění a v konečném důsledku lepšímu fungování.

Více zde: www.popoli-facilitace.com 

Psychologické poradenství

 

V našem týmu jsou psychologové, kteří mají zkušenosti z různých oblastí našeho života a kteří poskytují i poradenské služby. Cílem je pomoci překonat různé typy obtíží nebo překážek, od pracovních, profesních, manželských či studijních. Zpravidla se jedná o krátkodobou podporu, formou jednoho či dvou setkání s cílem pomoci se zorientovat v problému a hledat způsoby a prostředky, jak se situací zacházet. Jedním z řešením může být i následná terapie či koučování

Psychologické poradenství 

 

Rádi Vás podpoříme v hledání Vaší další cesty v profesním životě. Společně budeme hledat oblasti, ve kterých můžete nejlépe využít vaše dary, schopnosti a dovednosti, objevovat Vaše zdroje a vášně a propátrávat možnosti, kde je to možné spojit. Budeme objevovat to, co Vás volá a přitahuje a pracovat na tom, jak to zrealizovat. Pracujeme i se studenty vysokých škol, kteří často hledají svoje životní směřování.

Semináře a workshopy

 

V našem centru pořádáme pravidelně různé semináře a workshopy. Máte-li zájem o nabídku na míru, neváhejte se na nás obrátit.

Psychodiagnostika 

 

Nabízíme i různé formy psychodiagnostiky a psychologického vyšetření, ať pro oblast osobního růstu či profesní orientace.

Pronájem prostor

 

Zájemcům umožníme pronájem seminární místnosti s možností využít zázemí našeho centra. Doporučená velikost skupiny je cca 15 osob.

Pro bližší informace nás kontaktujte

bottom of page